Prodáno

Prodáno

Penzion v blízkosti skiareálu Zadov s kapacitou téměř 40 lůžek

Novostavba apartmánového domu v turisticky atraktivní lokalitě Zadovska, vzdáleného pouhý 1,5 km od oblíbeného skiareálu Zadov-Churáňov. V objektu se nachází osm apartmánů s kapacitou až 40 lůžek.

LOKALITA: Nabízená nemovitost se nachází na slunném místě na okraji Kůsova, s výbornou dostupností do lyžařského areálu Zadov-Churáňov (vzdálenost 1,5 km, skibus 200 m) i dalších středisek centrální Šumavy (Kvilda, Nové Hutě, Borová Lada, Kašperské Hory, Javorník,…). V okolí čistá šumavská příroda (za objektem les), nespočet tras pro pěší, cyklisty i běžkaře. Turisty velmi žádaná lokalita!

POPIS NEMOVITOSTI: Jedná se o nízkoenergetickou dřevostavbu ve stylu roubenky, kolaudace v r.2009. Zastavěná plocha 218 m2, celková plocha 1733 m2. V 1.NP 4 apartmány 3+kk, v 2.NP 4 apartmány 2+kk (nákresy obou typů apartmánů naleznete ve fotogalerii). Každý apartmán s předsíní, koupelnou a kuchyňským koutem, se satelitním a internetovým rozvodem, před vstupy do apartmánů velká terasa, horní apartmány navíc s balkonem. Apartmány jsou prakticky řešeny, vkusně a účelně zařízeny, vše zůstává novému majiteli k dispozici. Elektrické vytápění, ohřev teplé vody bojlery (pro každý apartmán zvlášť), vlastní vrtaná studna s dostatkem vody kojenecké kvality a domácí čistírna odpadních vod. Roční náklady na všechny energie do 60 000,-! Na velmi pěkně udržovaném pozemku se nachází dřevěná stavba pro uskladnění lyží a kol, venkovní posezení a až 16 parkovacích míst.

CHARAKTERISTIKA NABÍDKY: Šest let objekt využíván pro krátkodobé pronájmy (ubytování v apartmánech), možno převzít klientelu. Velký potenciál pro návratnost investice – kapacita až 40 lůžek v turistické lokalitě, velice nízké provozní náklady, vše nové, tudíž nejsou potřeba dodatečné investice, navíc vybavení v ceně! Lze doporučit i pro trvalé bydlení s poskytováním ubytování.