Stavební pozemek u Vacova s hezkým výhledem

Stavební pozemek u Vacova s hezkým výhledem

Stavební pozemek na začátku Šumavy o velikosti přes 3000 m2, který je slunný, orientovaný na jižní stranu a s hezkým výhledem do krajiny.


Jedná se o pozemek na okraji menší vesnice Žár blízko Vacova (4 km) a Čkyně (5 km). Ve Vacově i Čkyni všechny potřebné služby, jako jsou obchody, restaurace, pošta, lékař, lékárna, ZŠ či MŠ a také dostatek pracovních míst. Výhodou je blízkost šumavských středisek (Zadov 14 km).

Zájemce určitě ocení výbornou orientaci pozemku vůči světovým stranám. K pozemku, který má obdélníkový tvar o rozměrech cca 33×100 m, se přijíždí ze severní strany a velice hezký výhled do krajiny (mimo jiné na vrch Svatá Maří) je jižním směrem. Nabízí se tedy při projektování domu technickou část umístit v severní části domu a obytné místnosti orientovat směrem na jih.

Na hranici pozemku vodovodní a elektrická přípojka. Odpady je nutno řešit domovní ČOV nebo jímkou.

Dle schváleného územního plánu je na pozemku povolena stavba pro bydlení. Dále se připouští malé ubytovací zařízení do 20 lůžek, stavba a zařízení pro podnikání či objekt občanské vybavenosti.

Kdo hledá hezké místo pro příjemné bydlení či rekreaci v čistém ovzduší nedaleko centrální Šumavy, neváhejte mě kontaktovat na tel. 603 196 091 nabo na mailu josef.rychtar@re-max.cz.

VÍCE INFORMACÍ A FOTOGRAFIÍ ZDE: https://www.remax-czech.cz/reality/detail/265443/prodej-pozemku-3337-m2-vacov