Hezká chalupa nedaleko Plánice

Hezká chalupa nedaleko Plánice

Pěkná rekreační nemovitost s kachlovými kamny na klidném místě v obci Nehodiv na pomezí západních a jižních Čech .
Chalupa se nachází na okraji vesnice v její horní části, asfaltová cesta, kterou se k nemovitosti přijíždí, pak pokračuje už jen ke čtyřem obydlím, uživatel tak má zajištěn ničím a téměř nikým nerušený klid.

Srdcem chalupy je sednice s kuchyňským koutem, kachlovými kamny a nábytkem z masivního dřeva, který je stejně jako další veškeré vybavení v ceně. Přibližně stejnou velikost jako sednice má podkrovní pokoj, kam se dostaneme po schodech umístěných v rohu místnosti.

Ze vstupní předsíně se kromě sednice také vchází do koupelny a malým vstupem do z bývalé komory vybudovaného pokoje. Na podlaze v celém přízemí položena dlažba.

V hlavním obytném prostoru jsou pro zvýšení tepelného komfortu kromě zmiňovaných kachlových kamen nainstalovány stropní sálavé panely, v dalších částech chalupy jsou osazeny přímotopy.

Na obytnou část navazuje část hospodářská – sklípek, stodola a dřevník.

Nemovitost je velice dobře udržována a průběžně renovována, mimo jiné má novou střechu a fasádu.

K domku patří velice pěkně upravený slunný dvorek (orientovaný na JZ) a předzahrádka, které jsou oploceny novým plotem z dřevěných planěk. Nový vlastník si určitě oblíbí posezení v pergole, která byla vybudována vedle hlavního vchodu.

Parkovat lze ve stodole nebo na ploše naproti chalupě.

Ve vesnici funguje hospoda, kde i vaří. Další občanská vybavenost se nachází v Plánici (8 km),dále pak v Nepomuku (16 km), Horažďovicích (18 km) a Klatovech (22 km). Okolí nabízí možnost hezkých výletů či procházek. Jedná se o příjemnou lokalitu, kde si dokonale odpočinete a zrekreujete.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat na tel. 603 196 091 nabo na mailu josef.rychtar@re-max.cz.

VÍCE INFORMACÍ A FOTOGRAFIÍ ZDE: https://www.remax-czech.cz/reality/detail/271979/prodej-chaty-chalupy-120-m2-nehodiv