Novinka v nabídce: Dům 4+1 s garáží v Úbislavi

Novinka v nabídce: Dům 4+1 s garáží v Úbislavi

Na prodej prostorný rodinný dům 4+1 s garáží v klidné šumavské vesnici pod Javorníkem, nedaleko od Zadova.

Obytná plocha domu má přes 110 m2, tvoří ji kuchyně, čtyři neprůchozí prostorné pokoje (17 – 20 m2), do kterých se vstupuje z velké chodby, koupelna má 7 m2. Nový majitel může přistoupit i ke změně dispozičního řešení – např. obnovení propojení kuchyně s ob. pokojem nebo změnu hlavního vchodu z terasy ve štítové zdi atd.

Nad celou obytnou plochou se nachází půda, kterou je možno využít pro vybudování dalšího samostatného bytu. Celá nemovitost je podsklepená, v suterénu se nachází velká garáž (možno zaparkovat dvě auta za sebou), kotelna s kotlem na tuhá paliva a další skladové prostory. Jak na půdu, tak do suterénu se vchází ze vstupní předsíně.

Nemovitost byla do letošního roku trvale obydlena, v minulých letech proběhly některé úpravy, dům je možno okamžitě užívat, pro kvalitnější bydlení je nutno počítat s modernizací.

Výhodou nemovitosti je napojení na obecní vodovod a kanalizaci.

V užívání malá slunná předzahrádka s terasou.

Úbislav se nachází na začátku Šumavy, v krásné a čisté krajině pod vrchem Javorník. Jedná se o menší vesnici, kterou neprotíná frekventovaná silnice, v místě hospůdka a rybník ke koupání, u kterého se nachází vyhlášený gastronomický podnik „Divoký bistro“. Občanská vybavenost se nachází ve Stachách (4 km) a Vacově (5 km), oblíbený Javorník s rozhlednou je autem vzdálený 5 km, pěšky 2,5 km, Kašperské Hory 11 km, vyhledávané šumavské středisko Zadov-Churáňov 9 km. V okolí dostatek lesů pro houbaření a vycházky.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat na tel. 603 196 091 nabo na mailu josef.rychtar@re-max.cz.

VÍCE INFORMACÍ A FOTOGRAFIÍ ZDE: https://www.remax-czech.cz/reality/detail/271468/prodej-domu-v-osobnim-vlastnictvi-350-m2-stachy