Novinka v nabídce: Byt 2+1 ve Vimperku

Novinka v nabídce: Byt 2+1 ve Vimperku

Prostorný družstevní byt 2+1 s komorou o velikosti 62 m2 ve vyhledávané části Vimperka – v ul. K. Weise.

Jedná se o dobře dispozičně řešený a prostorný byt. Celková velikost bytu je 62 m2, obývací pokoj má 20,7 m2, ložnice 16,5 m2. Obývací pokoj je propojen s kuchyní a ještě má vstup z chodby, odkud se vstupuje také do ložnice. Navíc vedle vstupní předsíně se nachází praktická komora.

Byt je velmi dobře udržovaném stavu, byla provedena částečná rekonstrukce kuchyně, podlah (dlažba v kuchyni a předsíni), obložení koupelnového jádra a rozvodů elektřiny.

Díky umístění v 6. patře je z oken hezký výhled – z obývacího pokoje a kuchyně na zalesněnou Homolku, z ložnice na zámek.

Dům je po kompletní revitalizaci, byla provedeno zateplení obvodového pláště s novou fasádou, osazena nová okna a nainstalován nový výtah.

Ulice K. Weise, kde se nabízený byt nachází, má v rámci Vimperka vynikající polohu. Výborná je dostupnost obchodů, škol, sportovišť (zimní stadion, fotbalové hřiště), kulturního domu, autobusového a vlakového nádraží… Před domem se nachází malý parčík s lavičkami pro dospělé a vyžitím pro děti.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat na tel. 603 196 091 nabo na mailu josef.rychtar@re-max.cz.

VÍCE INFORMACÍ A FOTOGRAFIÍ ZDE: https://www.remax-czech.cz/reality/detail/274048/prodej-bytu-2-1-v-druzstevnim-vlastnictvi-62-m2-vimperk