Rodinný dům v Chalupách u Stachů

Rodinný dům v Chalupách u Stachů

Zděná stavba, která prošla v minulých letech postupně kompletní rekonstrukcí, se nachází na okraji malé hezké šumavské osady.

Každé podlaží podsklepeného dvoupatrového domu má užitnou plochu 110 m2. Současné vnitřní uspořádání nemovitosti je koncipováno jako rodinný dům s poskytováním ubytování – viz orientační půdorysy ve fotogalerii. V 1. NP je k dispozici velice hezký byt 2+1 pro majitele, kde rozhodně zaujmou kachlová kamna. V druhé části 1. NP se nachází společenská místnost s kuchyní pro hosty. Druhé nadzemní podlaží tvoří dva apartmány a dva pokoje, každý s vlastní koupelnou.

Celá nemovitost je podsklepena, v suterénu se nachází garáž, kotelna (kotel na tuhá paliva, elektrokotel, 2 kombinované bojlery) se skladem paliva a další prostory potencionálně využitelné i jinak než jen ke skladování (sauna atd…).

Na dům, ke kterému je bezproblémový příjezd po místní komunikaci i v zimě, navazuje velice hezky udržovaná slunná oplocená zahrada s četnou výsadbou jehličnatých stromků.

Hezkým bonusem je krásný výhled do šumavské krajiny.

Chalupy leží ve velice turisticky atraktivní lokalitě centrální Šumavy, 2 km od Stachů (obchody, restaurace, lékař atd.), kousek od lyžařského areálu Zadov-Churáňov. Jedná se o klidnou neprůjezdnou osadu nacházející se půl kilometru od komunikace spojující Vimperk a Sušici. Zájemci vyznávající aktivní životní styl nepochybně ocení množství tras pro výlety do okolí, neboť Chalupami prochází cyklostezka na Kašperské Hory, Javorník, Popelnou horu, Churáňov a Horskou Kvildu a ke strojově upravovaným lyžařským stopám stačí jen přejet louku.

Dům může sloužit k trvalému i rekreačnímu bydlení početnější či vícegenerační rodině či rodině s častými návštěvami přátel. Rovněž může být využíván tak, jak je dispozičně řešen nyní, tj. k bydlení v části objektu a poskytováním ubytování ve zbylé části. Nepochybně je rovněž vhodný k tomu, aby byl pronajímán celý.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat na tel. 603 196 091 nabo na mailu josef.rychtar@re-max.cz.

VÍCE INFORMACÍ A FOTOGRAFIÍ ZDE: https://www.remax-czech.cz/reality/detail/275332/prodej-domu-v-osobnim-vlastnictvi-330-m2-stachy