Nově v nabídce: Vyhlášený penzion Baurů dvůr

Nově v nabídce: Vyhlášený penzion Baurů dvůr

Výborně zavedený penzion-uzavřený statek na samotě na krásném a tichém místě v centrální části Šumavy, jen 4 km od skiareálu Zadov-Churáňov.

Původní šumavská selská usedlost ve tvaru U byl přeměněna na penzion s kapacitou cca 50 lůžek. Ubytovací část je soustředěna do dvou protějších budov. V zadní části se nachází byt 4+kk pro majitele či personál, stodola, kotelna a další zázemí.

Dispozice hlavní budovy (částečně podsklepené) – 1. NP: jídelna s krbem, bar, plně vybavená kuchyně s potřebným zázemím, kancelář, sociály pro hosty i personál, velká vstupní chodba s mohutným schodištěm, 1 pokoj s koupelnou, 2. NP: 4 pokoje (2 s vlastními koupelnami, 2 s koupelnami na chodbě), pokoj sloužící jako herna + další dva pokoje v 3. NP.

Dispozice protější budovy – 1. NP: společenská místnost, chodba se schodištěm do 2. NP, lyžárna/kolárna, dvojgaráž, 2. NP: 1 apartmán, 7 pokojů (všechny s koupelnami).

Všechny obytné objekty jsou centrálně vytápěny kotlem na pevná paliva.

Uvnitř dvora, do kterého se dostaneme od příjezdové komunikace (i v zimě bez problémů sjízdnou) průjezdem nebo od parkovací plochy brankou, byla vybudována velká pergola pro letní posezení. Dalšími vraty se dostaneme do horní části areálu, kde se nachází menší rybník.

Penzion BAURŮ DVŮR se v současné době zaměřuje na rodiny s dětmi, velké skupiny přátel, je vhodný i pro firemní klientelu a pořádání svateb. Penzion se může pochlubit naprosto výjimečnými recenzemi (Google, TripAdvisor, Facebook) a navracejícími se hosty, hlavní sezona je min. půl roku dopředu obsazená. Majitelé jsou ochotni poskytnout své know how a také veškerou součinnost při předání provozu.

V případě zájmu je možno pronajmout pozemky, z velké části travnaté, o vel. 25 ha (i jen část), které s penzionem sousedí, případně je možný i jejich prodej.

Pokud máte zájem o více informací k této výjimečné šumavské nemovitosti na krásném osamoceném místě a zároveň velice zajímavé podnikatelské investici, neváhejte mě kontaktovat na tel. 603 196 091 nabo na mailu josef.rychtar@re-max.cz.

VÍCE INFORMACÍ A FOTOGRAFIÍ ZDE: https://www.remax-czech.cz/reality/detail/276528/prodej-penzionu-1200-m2-zdikov