Hotel s 56 lůžky ve Zdíkově u Zadova

Hotel s 56 lůžky ve Zdíkově u Zadova

Kapacita hotelu je 56 lůžek + přistýlky ve 28 pokojích (některé pokoje jsou rodinné), 85 míst v restauraci a 35 míst na zastřešené terase.

Součástí objektu je též kromě jiného salónek (konferenční místnost) pro 40 osob a herna.

Hotel, který prošel zásadní rekonstrukcí, disponuje nadstandardním zázemím, především co se týče kuchyně, která je zcela nová a jejíž vybavení je podle nejnovějších trendů. Hotel má též vlastní prádelnu.

Objekt je z 1/3 podsklepený, kromě skladovacích prostor jsou v suterénu prázdné prostory vhodné k dalšímu využití. Nad restaurační částí se nachází prostorná půda. Pro majitele je k dispozici nově zrekonstruovaný byt 2+1 stranou hotelového provozu.

Zdíkov, obec s 1750 obyvateli, je naprosto ideálním výchozím místem pro poznávání Šumavy s výbornou dopravní dostupností, leží na trase mezi největšími šumavskými městy Vimperk – Sušice s odbočkou do centrální Šumavy, skiareál Zadov-Churáňov je vzdálený 6 km.

Hotel má strategickou polohu jen 50 m od komunikace, restaurace je dobře přístupná i viditelná, ale zároveň hoteloví hosté mají dostatek klidu.

Pro více informací k této zajímavé podnikatelské příležitosti mne neváhejte kontaktovat na tel. 603 196 091 nabo na mailu josef.rychtar@re-max.cz.