Penzion s rodinným domem v šumavském Rohanově

Penzion s rodinným domem v šumavském Rohanově

Nádherné místo na začátku centrální Šumavy, bez blízkých sousedů, velký pozemek i velká užitná plocha, krásné výhledy.


Rohanov leží 2 km od Vacova, kde jsou všechny potřebné služby, v místě se nachází oblíbené přírodní koupaliště, nedaleko odsud se nachází známé šumavské středisko Zadov i další vyhledávaná turistická centra.

Penzion na okraji vesnice nemá přímé sousedy. Polovinu z téměř hektar a půl velkého pozemku tvoří krásná oplocená zahrada se vzrostlými jehličnatými i listnatými stromy, druhá polovina je ohrazena a užívána pro výběh a ustájení koní.

Velkoryse řešená nemovitost je rozčleněna na dvě části – na část soukromou a na část sloužící jako penzion. Obě části jsou od sebe odděleny, aby bylo zachováno soukromí majitelů. Proto jsou dva hlavní vchody do domu, živý plot mezi dvěma příjezdy a dvě oplocené zahrady – jedna pro majitele, druhá pro hosty.

Nemovitost postavená v r.1996 prošla před deseti lety velkorysou a nákladnou modernizací. Výsledkem jsou omfortní prostory pro ubytování hostů, ale i krásné bydlení pro majitele,. Vše ve vysoké kvalitě – např. kuchyně, interiérové dveře i nábytek v penzionu z masivu, podlahy rovněž dřevěné (případně dlažba), nadstandardní zařizovací předměty atd.

Penzion má kapacitu 20 lůžek (4 třílůžkové a 2 čtyřlůžkové rodinné pokoje). K dispozici je velká společenská místnost (na níž navazuje kuchyně), opět s kachlovými kamny, s barem a krytou terasou. Nechybí ani kvalitní wellness (vířivka, finská sauna).

Soukromou část domu tvoří velký obývací pokoj s krásnými kachlovými kamny a se vstupem na lodžii, kuchyně s jídelnou, dále 3 velké pokoje, 2 nadstandardní koupelny (18 a 12 m2), hned vedle vchodu se nachází dvougaráž a v suterénu jsou velké prostory pro skladování.

Pro více informací k této zajímavé podnikatelské příležitosti mne neváhejte kontaktovat na tel. 603 196 091 nabo na mailu josef.rychtar@re-max.cz.