Nově v nabídce městský dům ve Volyni

Nově v nabídce městský dům ve Volyni

Řadový městský dům v centru s nebytovými prostory v přízemí, bytem v 2. NP, půdním prostorem vhodným k vestavbě, sklepy, dvorkem a terasou.

Dům, v němž zůstaly zachovány některé zajímavé architektonické prvky (klenuté stropy, výklenky v chodbě, podlaha z masivních prken, některé interiérové dveře, půdovky na podlaze půdy), prošel z větší části rekonstrukcí – venkovní fasáda, nová dřevěná špaletová okna, převážně nové rozvody el. a vody, dlažba, koupelna, sociály atd.

V současné době je celý dům pronajat, ve větší části je provozována kavárna, ve 2. NP část prostorů slouží k bydlení. Změna užívání je možná, ať už zcela ke komerčním účelům nebo výhradně k bytovým účelům.

V přízemí je nyní nebytový prostor s vlastním vstupem z ulice a výlohou, který je tvořen hlavní místností v přední části, zadní místností (ta je nyní rozdělena příčkou) s okny do dvora, tři WC a komora. Druhým vstup z ulice je do hlavní chodby, odkud jsou vstupy do nebytových prostorů a na dvorek a schodiště do dalšího podlaží a do sklepa.

Ve 2. NP se nachází prostorný byt s velkým hlavním obytným prostorem o vel. 48 m2 a velkou koupelnou. Další pokoj je nyní využíván nájemci jako součást provozu kavárny, je možné jej využít k rozšíření bytu nebo k vytvoření samostatné garsoniéry.

Ve 3. NP se nachází půdní prostor, kde by mohly být vybudovány dva byty, díky výšce hřebene i mezonetové.

Celý dům je podsklepen.

Atraktivní součástí domu je v zadní části nemovitosti se nacházející uzavřený dvorek (kde jsou navíc ještě dvě místnosti s různými možnostmi využití) a v úrovni 2. NP pavlač, ochoz a velká terasa.

Nemovitost se nachází uprostřed města, kde najdeme další obchody, restaurace a služby. Volyně s třemi tisíci obyvatel leží na začátku Šumavy na trase Praha-Strakonice-Vimperk-hraniční přechod Strážný/Phillipsreut.

VÍCE INFORMACÍ A FOTOGRAFIÍ ZDE: https://www.remax-czech.cz/reality/detail/295265/prodej-obchodnich-prostor-380-m2-volyne

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat na tel. 603 196 091 nabo na mailu josef.rychtar@re-max.cz.