Nově v nabídce rodinný dům ve Vacově

Nově v nabídce rodinný dům ve Vacově

Dostatečně velký rodinný dům s prostorným zázemím na hezkém a klidném místě v obci se všemi potřebnými službami a navíc blízko na Zadov.


Současná dispozice třicet let starého rodinného domu je 5+1. Ve zvýšeném přízemí je obývací pokoj, kuchyně s jídelnou, ložnice a koupelna. V podkroví jsou totožné prostory, nyní užívány jako tři pokoje. Ale protože je v jedné místnosti udělána příprava pro kuchyňskou linku, může mít nový majitel dvě bytové jednotky o vel. 2+1. V obou podlažích jsou lodžie s hezkým výhledem jihovýchodním směrem do krajiny.

Všechny obytné místnosti i obě koupelny jsou hodně prostorné, což dokládá celková velikost obytné plochy 150 m2.
Velmi prostorné je i zázemí domu o vel. 140 m2. V suterénu, kam je přístup z obytné části po schodišti a navíc má svůj vstup z čelní části domu, se nachází čtyři technické místnosti a velká garáž, před kterou je navíc kryté parkovací stání. V úrovni mezi suterénem a 1.NP jsou další prostory (s vraty v čelní části a se zadním vstupem na zahradu), které byly užívány jako dílna a skladové prostory, tento prostor může sloužit ke garážování dalšího auta.

Za domem se nachází menší zahrada.

Dům je napojen na obecní vodovod i kanalizaci, vytápění nemovitosti je zajištěno elektrokotlem, navíc jsou v kuchyni krbová kamna, atypickým prvkem je v obývacím pokoji kachlová ohřívárna, která je napojena na ústřední topení.

Vacov, v jehož jižní části se prodávaná nemovitost nachází, leží na začátku centrální Šumavy a poskytuje obyvatelům všechnu potřebnou vybavenost – obchody, pekárnu, MŠ, ZŠ, poštu, lékárnu, sportoviště a další služby. Z obce je přímé spojení do Prahy a na Šumavu (Zadov 13 km).

VÍCE INFORMACÍ A FOTOGRAFIÍ ZDE: https://www.remax-czech.cz/reality/detail/305372/prodej-domu-290-m2-vacov

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat na tel. 603 196 091 nebo na mailu josef.rychtar@re-max.cz.