Nově v nabídce chalupa u Zadova

Nově v nabídce chalupa u Zadova

Chalupa na Šumavě, takřka na samotě, s neuvěřitelným výhledem z velké terasy i z celého pozemku.

Klid a ticho díky poloze téměř na samotě, těžko popsatelné výhledy na šumavské kopce, romantika v podobě západů slunce nad těmito vrcholy pohledem z velké dřevěné terasy i od krbových kamen v obývacím pokoji, dostatek prostoru uvnitř i dostatečně velký pozemek, jen sto metrů do lesa a blízko na lyže do oblíbeného střediska Zadov-Churáňov? Navíc s možností dokončit interiér podle vlastního vkusu? Jak se vám líbí tato představa?

Chalupa se nachází na konci malé neprůjezdné osady, poblíž je jen jedna nemovitost, příjezd k domu je zajištěn po obecní cestě.

Objekt postavený na přelomu tisíciletí prošel radikální rekonstrukcí, a to včetně výměny oken, výměny eternitové krytiny za střešní plechy zn. Satjam (vč. okapů) či úpravy vnitřních dispozic, za použití kvalitních materiálů, např. osazení žulových parapetů či dveří z masivu. Nyní je rekonstrukce ve fázi dokončovacích prací . Nový vlastník má tak možnost dokončit stavbu dle svých požadavků a představ (inspirovat se můžete našimi vizualizacemi ve fotogalerii).

Chalupa poskytuje dostatek prostoru. Celková užitná plocha v součtu suterénu, přízemí a podkroví činí 250 m2. V přízemí dominuje hlavní obytný prostor propojený s kuchyní a jídelnou, v rohu obývacího pokoje je možno připojit krbová kamna. V boční části přízemí jsou dva pokoje a koupelna, ve vstupní části samostatný záchod. V podkrovní části jsou dva velké pokoje a WC. Tuto dispozicí lze ještě upravit – zatím jen SDK příčky. V suterénu se nachází prostorná garáž, kotelna, skladové prostory, které lze využít pro vybudování sauny či posilovny, a další místnost (s prosklenými dveřmi na zahradu) vhodná pro vybudování vinárny, herny, pánského pokoje…

Obrovským bonusem nemovitosti je veliká terasa z modřínového dřeva, na kterou se vchází z obývacího pokoje. Z terasy (ale nejen z ní, ale přes francouzského okno i z obývacího pokoje a rovněž z celého pozemku) jsou nádherné pohledy na známé šumavské vrcholy Churáňov, Popelnou horu, Královský kámen či Javorník.

Pozemek, na němž se chalupa nachází, je dostatečně velký, má obdélníkový tvar a celkovou velikost 3361 m2. Rostou na něm již vzrostlé ovocné i jehličnaté stromy. V přední části při příjezdu se nachází dvě parkovací místa.

V případě zájmu je možno zajistit od stavitelské firmy, která prováděla a zajišťovala dosavadní stavební práce, dokončení NA KLÍČ. Dokončovací práce lze řešit dle individuálních požadavků.

VÍCE INFORMACÍ A FOTOGRAFIÍ ZDE: https://www.remax-czech.cz/reality/detail/307950/prodej-chaty-chalupy-250-m2-zdikov

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat na tel. 603 196 091 nebo na mailu josef.rychtar@re-max.cz.

www.josefrychtar.cz/prezentace/index.html