Velký rodinný dům ve Zdíkově

Velký rodinný dům ve Zdíkově

Dům v šumavském Zdíkově vhodný pro zájemce, kteří mají rádi dostatek prostoru, pro početnější rodinu nebo bydlení spojené s podnikáním.

Celý dům včetně venkovních ploch prošel před pěti lety kompletní rekonstrukcí (fasáda vč. zateplení, střecha, okna, rozvody, omítky, podlahy, dveře, kuchyně, koupelny…), a nyní může nabídnout nejen dostatek prostoru, ale i komfortu.

Užitná plocha ve dvou podlažích je celkem 300 m2. Přízemí tvoří kromě samostatného bytu o vel. 2+1 především technické zázemí. Byl zde vybudován velký prostor (téměř 60 m2) zamýšlený jako dílna; a k tomu navazující místnost – kancelář, sklad a místnost se sprchou a WC. Dále je v přízemí garáž a kotelna (se dvěma zdroji vytápění – nový kotel se zásobníkem na tuhé palivo a elektrokotel). Ve 2. NP je centrem otevřený obytný prostor s kuchyní, dále se zde nachází 5 pokojů (jeden s balkonem), koupelna a dva samostatné záchody. K největšímu pokoji patří velká lodžie (15 m2).

Dalších 150 m2 podlahové plochy je využitelných na půdě, navíc je k dispozici sklep o dvou místnostech.

Z východní a jižní strany lemuje dům velice prostorná krytá terasa. Udržovaná zahrada je situována v jižní části pozemku. Celý pozemek je oplocen, z příjezdové strany je zeď z KB bloků v kombinaci s hliníkovým oplocením a vjezdovými vraty na ovládání, další možný příjezd na pozemek je vraty v zadní části do zahrady.

Zdíkov, ležící 5 km od Vimperka, má ideální polohu vůči střediskům centrální Šumavy – lyžařský areál Zadov-Churáňov 6 km, Kvilda 15 km, Nové hutě 9 km. Je ideálním výchozím místem pro výlety do všech koutů pohoří. Nachází se zde všechny potřebné služby – samoobsluha, večerka, restaurace, ZŠ, MŠ, lékař, zubař, pošta, lékárna.

VÍCE INFORMACÍ A FOTOGRAFIÍ ZDE: https://www.remax-czech.cz/reality/detail/319127/prodej-domu-480-m2-zdikov

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat na tel. 603 196 091 nebo na mailu josef.rychtar@re-max.cz.