Nově v nabídce rodinný dům v Hoslovicích

Nově v nabídce rodinný dům v Hoslovicích

Novostavba rodinného domu + hospodářská stavba + stavební pozemek s nádherným výhledem do krajiny.

Pod lesem, na nejvyšším místě pošumavské vesnice Hoslovice, tudíž s nádherným výhledem do zelené krajiny, s jižní orientací, tudíž s dostatkem slunečních paprsků, na prodej novostavba rodinného domu, ke které patří hospodářská budova a nad ní pozemek, který je určen k zastavění. Celková velikost pozemku činí necelých 2 900 m2.

Hoslovice je menší pošumavská obec nedaleko Volyně a Vacova, nedaleko od šumavských středisek (Zadov 22 km), proslulá nejstarším dochovaným vodním mlýnem v Česku (národní kulturní památka). Krásná okolní pošumavská krajina nabízí hodně možností, kam vyrazit na vycházku či na houby.

RODINNÝ DŮM
Novostavba nízkoenergetického bungalovu o velikosti 3+kk. Hlavní obývací prostor o vel. 45 m2 plynule přechází na prostornou, částečně zastřešenou terasu. Jak z terasy, tak přes velké francouzské okno se vám bude určitě bude líbit výhled jižním směrem do krajiny. Součástí prostorného obývacího pokoje je kvalitní kuchyňská linka, krbová kamna a také vstup po půdních schodech do úložného prostoru pod střechou (vel. 7 m2, výška 1,9 m). Oba pokoje (ložnice) jsou světlé a opět s hezkým výhledem z okna. Užitná plocha účelně řešeného domu včetně technické místnosti je 113 m2.

HOSPODÁŘSKÁ STAVBA
Původně stáj, později truhlářská dílna, nyní využívána ke skladování. Vnitřní prostor s obnaženými cihlovými klenbami má velikost přes 90 m2. Součástí této stavby je nová přístavba garáže a nad ní se nacházející nedokončená garsoniéra pro hosty (nebo kancelář) se samostatným vchodem.

STAVEBNÍ POZEMEK
Nad hospodářskou stavbou se nachází pozemek o velikosti cca 1 000 m2, který je též dle územního plánu zastavitelný. I z tohoto pozemku, který je ze severní strany krytý vzrostlými jasany, jsou velice hezké výhledy do krajiny.

VÍCE INFORMACÍ A FOTOGRAFIÍ ZDE: https://www.remax-czech.cz/reality/detail/322687/prodej-domu-250-m2-hoslovice

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat na tel. 603 196 091 nebo na mailu josef.rychtar@re-max.cz.