Nově v nabídce chalupa v Hoslovicích

Nově v nabídce chalupa v Hoslovicích

Vesnický domek v Pošumaví po rekonstrukci interiéru, s velkým uzavřeným dvorem, navíc s krásným výhledem do krajiny.

Nemovitost prošla před 15 lety kompletní vnitřní rekonstrukcí nemovitosti – ústřední topení, komín, na který je napojený zplyňovací kotel, rozvody el., vody a odpadu, omítky, kuchyně, koupelna, podlahy, dřevěná špaletová okna, hydroizolace…

Hlavní místností chalupy je tradiční světnice (přes 30 m2) propojená s kuchyní. Obytnou část dále tvoří zajímavě řešená ložnice a velká koupelna, ve vstupní předsíni navíc druhá toaleta. Na obytnou část navazuje kotelna se skladem, která je přístupná zvenčí i z chodby. Nad celou zastavěnou plochou je využitelná půda.

Nemovitost je napojena na obecní vodovod a přes septik na kanalizaci, navíc je k dispozici vlastní studna.

Uzavřený dvůr je jižně orientovaný. Tím, že dvůr je lehce svažitý, jsou z něj (ale rovněž i z oken světnice) krásné výhledy přes zvoničku sousední kaple na okolní lesy. V rohu dvora se nachází velký sklep, v horní části pozemku nadzemní bazén a před štítovou zdí předzahrádka.

Hoslovice, kde se tato nemovitost vhodná k trvalému bydlení i k rekreačnímu užívání nachází, je menší pošumavská obec nedaleko Volyně a Vacova a nedaleko šumavských center (Zadov 22 km). Vesnice je známá díky nejstaršímu dochovanému vodnímu mlýnu v Česku (národní kulturní památka, natáčely se zde vánoční pohádky Tři bratři či Kouzla králů), rozhledně a westernovým závodům a rodeím v místním ranči. K pohodovému bydlení nebo rekreačnímu užívání domku přispívá krásná okolní krajina, kam je možno vyrazit na vycházku či na houby.

VÍCE INFORMACÍ A FOTOGRAFIÍ ZDE: https://www.remax-czech.cz/reality/detail/328528/prodej-domu-240-m2-hoslovice 

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat na tel. 603 196 091 nebo na mailu josef.rychtar@re-max.cz.