Rodinný dům s hezkou zahradou ve Vimperku

Rodinný dům s hezkou zahradou ve Vimperku

Rodinný dům o dispozici 4+1 s garáží, terasou a okrasnou zahradou v klidné části Vimperka, města označovaného jako „brána Šumavy“.

Dům obdélníkového půdorysu 9,8 x 8 m (+ schodiště a terasa) leží v tiché ulici, kterou projedou jen obyvatelé ulice nebo jejich návštěvy, na mírně svažitém pozemku o vel. 746 m2.

V 1. NP se nachází velký obývací pokoj, kuchyně (která je s obývacím pokojem propojena), ložnice s vestavěnou skříní, koupelna, samostatný záchod a spíž. Schodiště z masivního dřeva vede do podkroví, kde jsou dva pokoje (jeden se šatnou a s lodžií), záchod a malá komora. Celá nemovitost je podsklepená, v suterénní části se nachází velká garáž, prádelna a další praktické prostory pro skladování věcí a potravin.

Jedná se o montovanou stavbu na podezdívce ze 70. let, která procházela průběžně rekonstrukcí. Byly instalovány nebo rekonstruovány: okna, fasáda z plastových palubek, dlažba na terase a vstupním schodišti, obklad soklu, střešní krytina, kované čelní oplocení, zámková dlažba, plynový kotel, vyvložkování komína, koupelna, podlahové krytiny v 1. NP, dlažba v garáži i celém suterénu…

Z obývacího pokoje je přímý vstup na terasu, která lemuje celou štítovou zeď a ze které je možno pokračovat na velice hezkou a pečlivě udržovanou slunnou zahradu. Můžete si vybrat, zda chcete pobývat na sluníčku nebo jestli využijete příjemného stínu polovysokých stromů. A také si můžete vybrat, zda se budete dívat krásným pohledem na vimperský zámek či do krajiny směrem k Homolce.

VÍCE INFORMACÍ A FOTOGRAFIÍ ZDE: https://www.remax-czech.cz/reality/detail/335313/prodej-domu-180-m2-vimperk

Pokud máte zájem o více informací nebo domluvení prohlídky nemovitosti, která se nachází v jedné z nejlepších lokalit Vimperka, neváhejte mě kontaktovat. na tel. 603 196 091 nebo na mailu josef.rychtar@re-max.cz.