Nově v nabídce pozemek v Březovíku u Ktiše

Nově v nabídce pozemek v Březovíku u Ktiše

Pozemek obdélníkového tvaru o vel. 494 m2 v hezké a klidné malé osadě na okraji Šumavy a Blanského lesa, v oblasti krásného Boleticka.

Březovík je osada s 21 adresami s velkou čtvercovou návsí, kterou lemují historické, architektonicky zajímavé usedlosti a chalupy (v naprosté většině velice hezky opravenými). Hezkou atmosféru Březovíku dotváří velké množství okolních lesů, krásné výhledy do krajiny a také to, že vesnice není dotčena dopravním provozem. Přesto je osada velice dobře dostupná, neboť leží 400 m od komunikace Prachatice-Český Krumlov, Prachatice jsou vzdálené 20 km, Český Krumlov 18 km, České Budějovice a Lipenská přehrada 30 km.

Prodávaný pozemek se nachází na spodní části návsi mezi již zmiňovanými opravenými usedlostmi.

Na travnatém pozemku, který je velice pečlivě udržován, se nachází bezzákladový zahradní domek (na základě vydaného územního rozhodnutí), krb a také několik vzrostlých jehličnanů a listnáčů. K zahradnímu domku je dotažena elektřina a voda (el. kaplička a vodoměrná šachta z obecního řádu se nachází před hranicí pozemku). Přístup na pozemek je zajištěn přes obecní pozemek.

Pozemek je dle územního plánu zařazen do ploch smíšených obytných.

Kdo hledá krásné místo, klid a hezkou krajinu, pak je Březovík ta správná adresa.

VÍCE INFORMACÍ A FOTOGRAFIÍ ZDE: https://www.remax-czech.cz/reality/detail/341916/prodej-pozemku-494-m2-ktis

Pokud máte zájem o více informací nebo máte zájem domluvit si prohlídku, neváhejte mě kontaktovat.