Stavební pozemek ve Zdíkově, v blízkosti Zadova

Stavební pozemek ve Zdíkově, v blízkosti Zadova

Na okraji šumavského Zdíkova, v jeho klidné okrajové části Zábrod, nabízíme ke koupi stavební pozemek o vel. 2687 m2.

Jedná se o velice klidnou lokalitu s rozvolněnou zástavbou, místní komunikace, která vede podél pozemku, pokračuje jen k cca 25 nemovitostem. Po této cestě můžete vyrazit na hezkou procházku ke kapli u Lizu, nedaleko je do lesa nebo můžete sednout na kolo a vyrazit na jakoukoliv stranu, výletních cílů tu najdete nespočet.

Do centra obce Zdíkov, kde jsou všechny potřebné služby, je to 1 km. Lyžařské středisko Zadov-Churáňov je vzdálené 7 km, další vyhlášená šumavská střediska (Kvilda, Horská Kvilda, Borová Lada) kolem 15 km, Vimperk, kde jsou další služby jako supermarkety, je vzdálený 8 km.

Travnatý pozemek o vel. 2687 m2 (dle vyhotoveného geometrického plánu) je slunný, dobře dostupný z místní komunikace, téměř rovinatý, jen v části dále od komunikace se mírně svažuje k malému potůčku.

Výhodou je možné napojení na obecní vodovod a kanalizaci.

Dle územního plánu jsou pro stavbu stanoveny tyto podmínky: jedna hlavní stavba – rodinný dům o vel. max. 250 m2, umístění podél místní komunikace ve východní části pozemku, podlažnost: 2. NP vč. podkroví, zpevněné plochy max. 150 m2.

Územní plán povoluje stavbu ve východní části pozemku podél komunikace. Toto umístění se jeví jako ideální. Nový vlastník bude moci z oken a z terasy sledovat západy slunce nad zalesněnou krajinou, bez výhledů na jiné domy, jen na krásnou šumavskou přírodu. Navíc je právě z této části pozemku hezký průhled na dominantní vrch Javorník.

Kdo hledá klidné místo v krásné šumavské krajině a zároveň v blízkém dosahu služeb a vyhlášených horských středisek, neváhejte mě kontaktovat pro více informací.

VÍCE INFORMACÍ A FOTOGRAFIÍ ZDE: https://www.remax-czech.cz/reality/detail/342703/prodej-pozemku-2687-m2-zdikov

Pokud máte zájem o více informací nebo máte zájem domluvit si prohlídku, neváhejte mě kontaktovat.