Nově v nabídce dům ve Čkyni

Nově v nabídce dům ve Čkyni

Rodinný dům s bytem 3+1 v podkroví a s komerčním prostorem a garáží v přízemí, který se nachází ve Čkyni v klidné části blízko centra.

Ve Čkyni najdeme veškerou potřebnou občanskou vybavenost – obchody, restaurace, ZŠ, MŠ, poštu, sportoviště, dobré autobusové i vlakové spojení a také několik firem s pracovními příležitostmi. Obec leží na trase komunikace R4 směřující z vnitrozemí k hraničnímu přechodu Strážný a do centrální Šumavy, vyhlášená horská střediska Kvilda, Zadov, Borová, Lada, Nové Hutě jsou dosažitelná do 30 min jízdy autem.

Nemovitost, která prošla větší rekonstrukcí, má dvě podlaží s celkovou užitnou plochou 140 m2.

Byt o vel. 70 m2 nacházející se v podkroví má vlastní vchod z čelní části domu. Tvoří jej obývací pokoj, dvě ložnice, kuchyně, koupelna s vanou, samostatné WC, komora (možno využít s ohledem, že je zde malé okno, i jako malý pokojík).

V přízemí byl dříve provozován obchod. Tento prostor lze využít jak k podnikání (obchod, kancelář, kadeřnický, masážní či kosmetický salon, sklad….), ale lze uvažovat i o vybudování malého bytu. Výhodou jsou dva vchody z boční části. V zadní části přízemí se ještě nachází garáž.

Před domem je oplocená předzahrádka, v zadní části další zahrádka, rovněž oplocená, vhodná na posezení.

V případě zájmu je možno přikoupit ještě malou oplocenou zahrádku o vel. 84 m2 se zděným domečkem s vlastní studnou, která se nachází 30 m od domu.

Prodávaná nemovitost nabízí široké možnosti využití: nejen samotné bydlení, kdy majitel bude mít v přízemí dostatek skladovacího prostoru, ale je možno spojit bydlení s podnikáním, bydlení s pronájmem přízemí nebo rozšířit obytnou plochu vybudováním bytu v přízemí. Vzhledem k poloze na začátku Šumavy se nabízí i víkendové užívání.

VÍCE INFORMACÍ A FOTOGRAFIÍ ZDE: https://www.remax-czech.cz/reality/detail/344418/prodej-domu-140-m2-ckyne

Pokud máte zájem o více informací nebo máte zájem domluvit si prohlídku, neváhejte mě kontaktovat.