Nově v nabídce dům s hostincem u Vacova

Nově v nabídce dům s hostincem u Vacova

Nemovitost s velkými možnostmi využití – rodinný dům s bývalým hostincem ve Chvalšovicích, vesnici na začátku Šumavy.
Nemovitost má zastavěnou plochou 350 m2, celková velikost pozemku činí 1851 m2. Nemovitost je trvale užívána, do loňského roku byl provozován i hostinec.

Přízemí nemovitosti tvoří část určená k bydlení, část, kde byl provozován tradiční vesnický hostinec, a pak bývalá stodola, chlév a přistavěná garáž s montážní jámou.

Ve 2. NP se nachází dva pokoje, další dva pokoje a koupelna jsou před dokončením.

Půdorysné plánky těchto podlaží naleznete ve fotogalerii.

V suterénu nemovitosti se nachází velké sklepní prostory, částečně s klenutými kamennými stropy.

Další využití nabízí prostorná půda.

Pod domem se nachází travnatá zahrada, která je rovněž přístupná z dřevěné terasy, odkud jsou krásné výhledy na šumavské lesy.

Chvalšovice leží 16 km od lyžařského areálu Zadov-Churáňov, o pár kilometrů více jsou vzdálená další známá šumavská střediska jako Kvilda, Horská Kvilda, Nové Hutě, Borová Lada či Kašperské Hory s hradem Kašperkem. Okolí nabízí kromě lesů oblíbené houbaři zajímavé pamětihodnosti – např. sousední historická Dobrš či nedaleko vzdálený nejstarší středověký mlýn v Hoslovicích. Potřebná občanská vybavenost (obchody, lékař, lékárna, školy atd.) v 2,5 km vzdáleném Vacově.

Nemovitost nabízí novému vlastníkovi široké možnosti využití – např. bydlení spojené s podnikáním (a nemusí se jednat jen o pohostinství….), možné je další zvětšení obytné plochy, aby vznikly další pokoje nebo bytové jednotky.

VÍCE INFORMACÍ A FOTOGRAFIÍ ZDE: https://www.remax-czech.cz/reality/detail/346886/prodej-domu-450-m2-dresin

Pokud máte zájem o více informací nebo máte zájem domluvit si prohlídku, neváhejte mě kontaktovat.