Nově v nabídce rodinný dům na okraji Volar

Nově v nabídce rodinný dům na okraji Volar

Hledáte hezké a kvalitní bydlení na Šumavě, hledáte klid a zároveň chcete mít blízko veškerou občanskou vybavenost, hledáte komfort a dostatek prostoru jak uvnitř, tak venku?

Máme pro vás rodinný dům na okraji Volar, který nabízí skutečně mnoho – kromě jiného hezké klidné místo s krásným výhledem, zdařilou kvalitní rekonstrukci, dostatečnou obytnou i užitnou plochu, krásnou terasu či velký pozemek.

Dům o stávající dispozici 5+1 (kterou lze ještě zvětšit) se nachází v okrajové části města, všechny služby jsou v dochozí vzdálenosti a zároveň je blízko do přírody. Blízko je i k Lipenské přehradě (20 km), na hřebenové šumavské vrcholy nebo do lyžařských areálů, k Soumarskému mostu či jiným turistickým cílům.

V posledních šesti letech prošla nemovitost rozsáhlou rekonstrukcí. Protože pracovním oborem majitele je stavebnictví, je garantována kvalita provedených prací a použitých materiálů a technologií.

Technické informace: stavba z r. 1902, smíšené zdivo, zateplení minerální vatou, střešní krytina Bramac, plastová okna, nové podlahy vč. vodorovných a svislých izolací, topení zplynovacím kotlem na pevná paliva (přikládání 1x denně) s akumulační nádrží, solární panely na ohřev vody, v přízemí podlahové topení, internetové a TV rozvody do všech místností, vrtaná studna, obecní kanalizace, dešťová voda do nádrže na zalévání.

Dispozice: Přízemí domu dominuje hlavní obytný prostor s obezděnou krbovou vložkou a krásná kuchyně (mimo jiné vestavěné spotřebiče, dvířka z masivu, žulová pracovní deska atd)., dále dva pokoje, velká luxusní koupelna s vanou i sprchovým koutem. Z centrálního schodiště (po nímž je spíž – částečně zapuštěná pod úroveň podlahy) se vstupuje do podkroví (zde chybí dokončovací práce), kde se nachází dva pokoje, koupelna a šatna. V přízemí dále kotelna a techn. místnost (s WC), odkud je vstup do půdního prostoru, který už je částečně obyvatelný, další dva pokoje by tam mohly vzniknout (možný vstup i z chodby obytné části).

Dílna: K severní štítové zdi domu přistavěna hrubá stavba dílny o vel. 75 m2, může sloužit jako sklad či jako garáž pro více aut, využitelný půdní prostor – ve štítu se nachází okno, takže lze propojit s 2. NP hlavní stavby. Na dostavbu už je zakoupen materiál – krov i střešní krytina.

Terasa: Vstup z hl. obytného prostoru i z techn. místnosti, orientována na západ, větší část terasy je zastřešena, nad zbylou částí lze natáhnout markýzu, s krásnými výhledy do přírody vč. pohledu na vrchy Bobík a Jedlová a také na nádherné západy slunce, krásný krb s udírnou a hliněnou pecí na chléb a pizzu.

Pozemek: Oplocený, vel. 2499 m2, předzahrádka před vchodem, prostor před terasou užíván jako dětské hřiště vč. dřevěné konstrukce s houpačkou a skluzavkou, prostor vedle domu v příjezdové části je zpevněn, zadní část pozemku užívána jako zahrada, kde se nachází skleník a dřevěná kolna s novým sklepem.

Jak je patrno, tento dům má velký potenciál a splňuje vše pro krásné bydlení. Proto neváhejte a domluvte si osobní prohlídku.

VÍCE INFORMACÍ A FOTOGRAFIÍ ZDE: https://www.remax-czech.cz/reality/detail/380976/prodej-domu-350-m2-volary